W sobotę, w okolicy Pabianic otwiera się Dobronianka (dawniej Forrest Barycz w Dobroniu). Z tej okazji na terenie kompleksu odbędzie się dzień otwarty z wieloma atrakcjami dla odwiedzających. Będą to m.in.: zajęcia jogi, gry i zabawy dla dzieci, możliwość karmienia zwierząt, gastronomia oraz stoiska z lokalnymi specjałami.

Co to za miejsce?

- Dobronianka jest przestrzenią relaksu, odpoczynku, a także miejscem eventów począwszy od kawalerskich i panieńskich, przyjęć rodzinnych po duże imprezy integracyjne - tłumaczy Agnieszka Manios z HeroEvent. - Właściciel nieustannie kreuje to miejsce wzbogacając coraz to ciekawszymi elementami m. in. SPA naturalne, liczne egzotyczne zwierzaki jak kapibara, mary patagońskie, strusie emu, alpaki czy nawet kangury.

Goście mogą wynajmować miejsce na wybrane okazje, ale też z czasem skorzystać ze spa (sauna sucha, bania kąpielowa) oraz noclegu.

- Obiekt jest otwarty dla odwiedzających oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dobronianka będzie otwarta dla odwiedzających w każdą niedzielę wakacji – dodaje Agnieszka Manios.