Żeby było sprawiedliwie, dziewczynki zostały podzielone na dwie kategorie – według wieku.

W kat. klas I-IV wystąpiły zespoły: „Just dance” z SP 1, „Candy Cheers” z SP 8, „Mała trzynastka” z SP 13, „Pchełki z szesnastki” z SP 16, „Gwiazdeczki” z SP w Dobroniu, a także dziewczynki z SP w Pawlikowicach.

W kat. klas V-VIII wzięły udział: SP 3, SP 5, SP 8 („Mickey cheerls”), SP 8 („Evil angels”), SP 9 (gr. I i gr. II), SP 13 („Duża trzynastka”), SP 14 („Dangerous cats”), SP Dobroń, SP Dłutów (gr. I i gr. II), SP Mogilno Duże, SP Piątkowisko.

Wyniki w grupie młodszej 

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 ,,Candy Cheers”.

II miejsce – Szkoła Podstawowa z Dłutowa gr. 2.

III miejsce – Szkoła Podstawowa z Pawlikowic „Wirujące pompony”.

Szkoła Podstawowa z Dobronia – 2 drużyny, SP 16, SP 13 i SP 1 zdobyły wyróżnienia za: oryginalny występ, oryginalny strój, najsympatyczniejszy zespół, wyróżniającą choreografię, za ekspresję ruchową.

Wyniki w grupie starszej 

Dwa I miejsce – zdobyły: Szkoła Podstawowa nr 13 „Duża Trzynastka” i Szkoła Podstawowa nr 8 „Evil angels”.

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 14 „Dangerous cats".

Szkoła Podstawowa z Dłutowa, SP 3, SP 8 – 2. drużyna, SP 5, Szkoła Podstawowa z Mogilna, Szkoła Podstawowa z Piątkowiska, Szkoła Podstawowa z Dobronia zdobyły wyróżnienia za: oryginalny występ, oryginalny strój, najsympatyczniejszy zespół, wyróżniającą choreografię, za ekspresję ruchową.

Turniej cheerleaderek zorganizowały nauczycielki z SP 8 – Małgorzata Wieczorek, Justyna Borowiec-Kapuścińska i Joanna Jarmakowska.