Centrum Edukacji Oświatowiec prowadzące gimnazjum i liceum sportowo–mundurowe zaprasza na dni otwarte. Zaplanowano je 16 marca w godz. 14.00–18.00 i 17 marca w godz. 11.00–15.00.

Centrum Edukacji Oświatowiec jest szkołą dla młodzieży z uprawnieniami szkoły publicznej. Prowadzi liceum ogólnokształcące o profilu mundurowym w Łodzi. Oferta edukacyjna centrum oprócz podstawy programowej rozszerzona jest o zajęcia przygotowujące do zawodów mundurowych.

W tym roku centrum otwiera również klasę kosmetyczną.

Ofertę placówki można zobaczyć na stronie: www.oswiatowiec.com.pl oraz na profilu facebookowym Centrum Edukacji Oświatowiec.

W programie dni otwartych między innymi: pokazy musztry, pokazy kajdankowania, pokazy ratownictwa medycznego; zajęcia kryminalistyczne: m.in. pokażą, jak zbierane i zabezpieczane są ślady przestępstw, odciski palców; zajęcia na strzelnicy; zajęcia w świecie wirtualnych gier taktycznych (psp4 oraz xbox); pokój zagadek; tor przeszkód; pokazy i specjalny trening sztuk walki; składanie i rozkładanie broni na czas.

Uwaga! Oferta specjalna dla kandydatek i kandydatów do klasy kosmetycznej. Na dniach otwartych za darmo można będzie skorzystać z makijażu okolicznościowego, maseczek, peelingów, stylizacji paznokci i włosów.