W tym tygodniu Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych do wyprawy na Dziki Zachód. Animatorki sali zabaw przygotowały dla małych kowbojów liczne konkursy i zabawy, m.in. rzucanie lassem czy szukanie złotej podkowy na szczęście. Odbędą się też specjalne wyścigi z przeszkodami, a na zajęciach plastycznych maluchy będą mogły wykonać własną ozdobę rodem z Dzikiego Zachodu. „Junior” zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10.00–20.00.

W sobotę i niedzielę na patio Portu Łódź pojawią się stanowiska, przy których każde dziecko pod okiem animatorek będzie mogło skomponować własną ulubioną lemoniadę w kolorowym kubeczku. Napoje przygotowywać będziemy w godzinach 12.00–20.00. Na patio na maluchy czeka także dmuchany zamek Alladyna oraz mega piaskownica.

Przypominamy, że jeszcze do 2 września na patio czynna jest bezpłatna wrotkarnia, która zaprasza dorosłych i dzieci w godzinach 12.00-20.00. Wrotkarze mają tu do dyspozycji profesjonalny tor do jazdy, wypożyczalnię sprzętu oraz kaski i ochraniacze. W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę handlową można tu również bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów. Natomiast dla osób, które wolą trochę poleniuchować w letnim słońcu, przygotowane zostały hamaki, leżaki oraz kosze plażowe.