Duet fortepianowy na 4 ręce: Aleksander Duniec i Krzysztof Mysiak zajął I miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Utworów Fortepianowych na Cztery Ręce i Dwa Fortepiany dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Nysie. II miejsca nie przyznano. Nauczycielkami prowadzącymi zwycięzców konkursu są: mgr Małgorzata Adamek i mgr Maja Małek.

Konrad Fiszer z klasy fletu mgr Joanny Janczyk-Wajman zdobył wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Indywidualności Muzycznych w Sierpcu.

Weronika Przybyła zajęła II miejsce, a Mateusz Marciniak zajął III miejsce na VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli. Nauczycielką laureatów jest mgr Maria Guz.

IV Regionalny Konkurs z Zasad Muzyki w Kutnie: Dominika Rubiak zajęła II miejsce (nauczycielka Celina Zamuszko), Magdalena Duda i Agnieszka Jałocha zdobyły wyróżnienia (nauczycielka Ewa Wróbel).

V Regionalne Spotkania Organistów w Pabianicach: Szymon Masłowski – I miejsce, Marcin Szymczyk – wyróżnienie (obaj są uczniami mgr Beaty Kępińskiej).