Wśród chłopców były to ekipy z: SP 1, SP w Dłutowie, SP 13, ZSP w Piątkowisku, SP 5 w Konstantynowie, SP w Lutomiersku i SP w Woli Zaradzyńskiej. W starciu o 3. miejsce SP 13 pokonała 5:1 SP w Dłutowie. Natomiast w meczu o 1. miejsce SP 5 w Konstantynowie wygrała z SP w Lutomiersku 3:1.

Kolejne miejsce zajęły: SP w Dłutowie (4. miejsce), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku, SP 1 i SP w Woli Zaradzyńskiej (wszystkie sklasyfikowane na miejscach 5.-7.).

Drużyna z Konstantynowa pod opieką Anny Pogockiej grała w składzie: Michał Karwacki, Dawid Loba, Maurycy Lotka, Przemysław Pawlak, Szymon Sadowski, Oliwier Szczęsny, Sebastian Wyrzykowski, Dawid Zarek i Maksymilian Zuchmański.

W rywalizacji dziewczynek zagrały ekipy z: SP 1, SP w Lutomiersku, SP 5 w Konstantynowie, SP w Dłutowie, SP 16 i SP 14. W meczu o 3. miejsce SP 14 pokonała w karnych (3:2) SP 3. W meczu o 1. miejsce konstantynowska podstawówka wygrała z SP w Dłutowie w karnych 2:1.

Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Miejsce czwarte dla „czternastki”, a kolejne (5.-7.): SP 1, SP W Lutomiersku i SP 16.

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Dłutowie pod opieką Wojciecha Golika grał w składzie: Katarzyna Dyksa, Klaudia Filipek, Patrycja Jachnik, Oliwia Klóskowska, Julia Krawczyk, Anna Łuczyńska, Nikola Peć, Magdalena Sarnowiak, Zuzanna Staniaszek i Nikola Szwed.