W rywalizacji męskiej walczyły ekipy z: Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2, I Liceum Ogólnokształcącego i II Liceum Ogólnokształcącego.

Po zsumowaniu sześciu konkurencji zwyciężyła ekipa z ZS nr 2 składzie: Jakub Bartczak, Szymon Barys, Filip Bednarski, Sebastian Holwek, Dawid Kalisiak, Kamil Karda, Mikołaj Konicki, Michał Owczarek, Konrad Płóciennik, Adrian Potrzebowski, Szymon Rogoziński, Dawid Rokuszewski, Bartłomiej Rosik, Jakub Sobczak i Adam Szeler.

Kolejne miejsca zajęły: II LO, ZS nr 1 i I LO.

A oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

- bieg na 100 m: 1. Eryk Janus (12,48 s) z II LO, 2. Michał Owczarek (12,53 s), 3. Mikołaj Konicki (12,6 s);

- bieg na 400 m: 1. Filip Bednarski (55,84 s), 2. Dawid Kalisiak (57,31 s), 3. Bartłomiej Rosik (1.00,48 min);

- bieg na 1.500 m: 1. Konrad Płóciennik (4.31 min), 2. Adrian Figura (4.42 min) z ZS nr 1, 3. Maciej Andrzejczak (4,44 min) z II LO;

- skok w dal: 1. Szymon Rogoziński (5,72 m), 2. Sebastian Holwek (5,19 m), 3. Tymoteusz Dychto (5,12 m) z II LO;

- pchnięcie kulą (6 kg): 1. Szymon Bigoszewski (10,70 m) z I LO, 2. Adam Szeler (10,67 m), Mateusz Kot (10,53 m) z ZS nr 1;

- sztafeta 4 razy 100 m: 1. I LO (51 s), 2. I LO (51,35 s), 3. ZS nr 2 (52,56 s).

 

 

W rywalizacji żeńskiej walczyły ekipy z: Zespołu Szkół nr 2, Zespołu Szkół nr 3, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego.

Po zsumowaniu sześciu konkurencji zwyciężyła ekipa z ZS nr 2 składzie: Wiktoria Borowiak, Julia Jakóbczak, Anna Kazimierczak, Wiktoria Klimowicz, Ewelina Koziara, Natalia Madaj, Aleksandra Majtyka, Natalia Małek, Anna Olszewska, Natalia Osicińska, Maria Patora, Amelia Pawlak, Roksana Rózga, Ludmiła Smułka i Paulina Szwej.

Kolejne miejsca zajęły: I LO i II LO.

A oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

- bieg na 100 m: 1. Ewelina Koziara (12,88 s), 2. Julia Jakóbczak (14,82 s), 3. Wiktoria Kirsz (14,96 s) z II LO;

- bieg na 400 m: 1. Julia Kmin-Niemirska (1.08,44 min) z I LO, 1. Ewa Jeżewska (1.14,22 s) z II LO, 3. Karolina Rosińska (1.14,50 s) z I LO;

- bieg na 800 m: 1. Weronika Dolewa (2.52 min) z I LO, 2. Ludmiła Smułka (2.55 min), 3. Weronika Walas (3.02 min) z II LO;

- skok w dal: 1. Weronika Sęk (4 m) z II LO, Marcelina Nowicka (3,97 m) z I LO, 3. Martyna Dolewa (3,9 m) z I LO;

- pchnięcie kulą (4 kg): 1. Natalia Małek (9,09 m), 2. Zuzanna Caban (7,53 m) z I LO, 3. Aleksandra Caban (7,23 m) z I LO;

- sztafeta 4 razy 100 m: 1. ZS nr 2 (57,59 s), 2. I LO (59,34 s), 3. II LO (59,56 s).

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury.