8 marca seanse dla dzieci, przed którymi odbędą się warsztaty czekolady, są o godz. 9.45 i 10.00. Same warsztaty zaczynają się o godz. 8.45.

Jakie filmy będą miały do wyboru dzieci? „Naprzód” oraz „Jeża Sonica”.

„Naprzód” to najnowsza produkcja studia Pixar. Film zabierze widza do bajkowego świata, którego bohaterowie nie zamieszkują średniowiecznych zamków, dworów czy lasów. Tu życie toczy się w miejscu wzorowanym na amerykańskich przedmieściach, które tak dobrze znamy z filmów fabularnych czy seriali. Jednak jego mieszkańcy to nie są zwykli ludzie. To fantastyczne postacie wyciągnięte wprost z bajkowych krain: elfy, krasnale, jednorożce, centaury, syreny i smoki, żyjący życiem takim, jak ludzie.


„Jeż Sonic” z kolei to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo, której akcja skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy (głównie złe) przygody Sonika z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela – człowieka – Toma Wachowskiego (James Marsden). Sonic i Tom łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika (Jim Carrey), który pragnie schwytać jeża i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

Cena biletów na seans 15 zł: https://www.kinotomi.pl/bilety