Na scenie zaprezentowały się grupy teatralne złożone przede wszystkim z nauczycieli i rodziców. Na początku dzieci zobaczyły przedstawienie "Cudaczek" w wykonaniu koła teatralnego ze Szkoły Podstawowej nr 13. Później był spektakl "Brzydkie kaczątko" przygotowany przez nauczycieli i rodziców dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13. 

- Przygotowywaliśmy się kilka miesięcy. Próby były co tydzień, a na końcu nawet kilka razy w tygodniu. Jest to integracja rodziców z nauczycielami, a też frajda dla dzieci - mówi Tomasz Zatorski, tata Leny z PM 13. 

- Niektórzy z nas grali kilka ról. Ja byłam gąską i dziewczynką. To nie jest łatwe. W trakcie przedstawienia musisz szybko się przebrać. Oprócz tego są jeszcze tańce - dodaje Joanna Makowska, mama Olka z PM 13. 

- Bardzo fajnie jest zobaczyć swoją mamę na scenie. Podobała mi się najbardziej - podsumował 3-letni Bartek, syn Liliany Madej. 

Później dzieci obejrzały przedstawienie złożone z wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na scenie zaprezentowała się grupa teatralna z Przedszkola Miejskiego nr 12. Był na przykład: Stefek Burczymucha, Słoń Trąbalski, Samochwała. Były też piosenki, które dzieci dobrze znały, np. "Kaczka dziwaczka". 

Rodzice i nauczyciele z Przedszkola Miejskiego nr 4 pokazali spektakl "Miś Uszatek". 

- Nigdy nie było przedstawienia poświęconego patronowi naszego przedszkola. Chcieliśmy to połączyć z promocją, pokazać, że mamy hymn i że w naszym przedszkolu jest fajnie. Na scenie gramy, śpiewamy i tańczymy - mówi Katarzyna Fraszka, nauczyciel wychowania przedszkolnego. 

Na scenie z PM 4 wystąpiło 8 osób. 

Później było przedstawienie przygotowane przez grupę z Miejskiego Ośrodka Kultury "Zbrodnia doskonała". Na koniec zaprezentowali się nauczyciele i rodzice z Przedszkola Miejskiego nr 15  w przedstawieniu "Kot w butach". 

Był to przegląd, więc nie wytypowano zwycięzcy. Nagrody były dla wszystkich grup, które wystąpiły na scenie. Przegląd dwunasty raz zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 13.