W mistrzostwach powiatu w piłkę siatkową gimnazjów zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw wybrano Jakuba Jachowicza z Gimnazjum w Lutomiersku, którego drużyna zajęła w zawodach pierwsze miejsce. Oprócz niego grała w składzie: Kacper Bartosik, Hubert Chmielecki, Radosław Chojczak, Bartosz Grabiasz, Bartosz Kośka, Jakub Kukawski, Grzegorz Michalak, Jakub Miszczak, Nataniel Paczkowski, Jan Sieński, Patryk Widerkiewicz.

Chłopcy byli lepsi od: Gim. nr 1, Gim. w Dobroniu, Gim. a Paulo, Gim. w Piątkowisku i Gim. w Ksawerowie. Awansowali do półfinału wojewódzkiego.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Oliwię Cichurę z Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim. Jej ekipa grała w składzie: Weronika Andzińska, Weronika Gołąbek, Adrianna Grek, Klaudia Kozieł, Nikola Maciejewska, Karolina Mikołajczyk, Amelia Pawlak, Ada Rozberg, Natalia Wielgus, Natalia Włodarczyk, Sandra Zbożek.

Dziewczyny pokonały: Gim. w Dobroniu, Gim. 1, Gim. 3, Gim. w Lutomiersku, Gim. w Piątkowisku i Gim. w Ksawerowie. Awansowały do półfinału wojewódzkiego.