W miniony weekend tancerze Beaty Stasiak – choreografa zespołu Ganesz brali udział w konkursie Catch That Move, którego organizatorem było Łódzkie Studio Tańca ESKA  w Łodzi. W kategorii freestyle nasi tancerze zwyciężali we wszystkich kategoriach wiekowych. Lena Berlińska (Ganesz Bitsy) była najlepsza do 11 lat, a był to jej pierwszy udział  w konkursie. Honorata Stasiak (Ganesz Wataha) nie miała sobie równych w kat. 12-15 lat, natomiast Bartosz Stasiak (Ganesz Frisky) w finałowej przepięknej walce pokonał Krystiana Malinowskiego (Ganesz Crest), który zajął drugie miejsce. Obaj panowie pokazali najwyższe umiejętności taneczne.

Jurorzy w składzie: Przemysław Kwaśniewski, Martyna Bartczak, Szymon Szulmiński oraz Sylwia Kucharska – sędzia główny zawodów uznali, że zespół Ganesz Bitsy jest najlepszy w kategorii showcase w ich wieku i przyznali mu pierwsze miejsce. Warto zauważyć, że był to debiut turniejowy młodego zespołu.

Przypominamy, że tydzień wcześniej, 3 grudnia na podium XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Głownie stanęli tancerze zespołu Dobry Squad. W najstarszej kategorii wiekowej w tańcu nowoczesnym podopieczni Moniki Czaplickiej zajęli III miejsce.