Występy młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych oceniało 4-osobowe jury w składzie: Małgorzata Gołębiewska-Bednarek, Maja Małek, Mariusz Augustyniak i Marek Binkowski. Brali oni pod uwagę warsztat wokalny, interpretację piosenki, dykcję oraz czystość wykonania.
W kategorii 14-17 lat zwyciężyła Patrycja Celeban. Uczennica gimnazjum w Dobroniu zaprezentowała utwory „Pokoik na Hożej” oraz „Kotek”. II miejsce zajęła Natalia Halli z VI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi,  a na III pozycji uplasowała się Izabela Mendel, która na co dzień śpiewu uczy się w sekcji wokalnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wyróżnienia w tej kategorii jury przyznało Agacie Brzozowskiej, także uczestniczce MOK-owskiej sekcji wokalnej oraz uczennicy gimnazjum w Dłutowie – Martynie Stępień.
W kategorii 17-19 lat publiczność wysłuchała trzech występów. Najlepszy okazał się występ duetu - Aleksandry Juszczyńskiej i Daniela Wróbla. Uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich w Lutomiersku zaprezentowali utwory „Na pierwszy znak” i „Modlitwę”, do której
Daniel sam skomponował muzykę. Na miejscu II uplasowała się Dagmara Przybylska, a III miejsce zajęła Martyna Smolarek z sekcji wokalnej MOK-u.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie oraz drobny upominek. Laureatom I-III miejsca oraz osobom wyróżnionym wręczono nagrody. Konkurs zorganizował Miejski Ośrodek Kultury (ul. Kościuszki 14).