W Porcie Łódź Junior najmłodsi mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki oraz maskotki. Na dzieci czeka też przebieralnia, w której znajdują się m.in. stroje księżniczek, strażaków, piratów czy wróżek.

Podczas tegorocznych wakacji każdego dnia w sali zabaw Port Łódź Junior odbywać się będą tematyczne zabawy, na które centrum zaprasza bezpłatnie.

Do końca tygodnia (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 8 lipca) dzieci  będą poznawać świat oraz zwiedzać różne miasta i kraje. Animatorki przygotowały dla małych podróżników specjalną wielką mapę, na której maluchy będą zaznaczały kolejno poznawane miejsca. Natomiast od poniedziałku, 9 lipca w Porcie Łódź Junior pojawią się sympatyczne zabawkowe dinozaury. Zaplanowane zostały konkursy oraz zajęcia plastyczne, na których najmłodsi z pomocą animatorek wykonają własnego kolorowego „dinusia”.

Port Łódź Junior zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–20.00, natomiast w weekendy w godzinach 10.00–20.00.