Już po raz szósty spotykamy się z uzdolnionymi wokalnie i tanecznie młodymi ludźmi z całej Polski na kolejnej edycji warsztatów „Śpiewaj i Tańcz”. Podobnie jak w roku ubiegłym, dzieci i młodzież spotkają się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Nagórzyce”, który jest położony w Sulejowskim Parku Krajobrazowym, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego.

- Warsztaty zimowe są bardzo charakterystyczne ze względu na ich kameralny charakter - wyjaśnia Maria Meus. - Kadra warsztatów przygotowała dla uczestników ciekawy program i wiele atrakcji.

Oprócz nagrywania płyty przez studio nagrań "Wygraj sukces” i koncertu na zakończenie warsztatów, będą też przygotowywać się do festiwalu radiowego z repertuarem Beatlesów.

Do kadry instruktorskiej dołącza w tym roku Zuzanna Madejska - młoda wokalistka, aktorka i producentka programów muzycznych telewizji Polsat, odtwórczyni głównej roli w musicalu „Piotruś Pan” w teatrze Roma w Warszawie.

- Uczestnikami warsztatów będą, oprócz naszych „starych warsztatowiczów”, laureaci festiwali i przeglądów wokalnych. Są też uczestnicy programu „Szansa na sukces” i „Mam Talent” - wylicza pani Maria. - Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć niezapomnianą atmosferę, nagrać świetną płytę, nawiązać wiele przyjaźni i zgłębić kolejne tajniki sztuki wokalnej i tanecznej.