Mobilna wystawa Fabryki Aktywności Młodych pomiędzy sierpniem a październikiem zawita do wszystkich województw w Polsce, aby zaprezentować dorobek polskich wolontariuszy. Zdjęcia ukażą się również na stronie i facebookowym profilu FAM. Wystawa jest częścią 3-letniego programu aktywizacji młodego pokolenia Polaków pod nazwą „Poszukiwany Poszukiwana”, który obejmie szkoły w całym kraju.

Zdjęcia (w dużej rozdzielczości) wraz z krótkim opisem trzeba wysłać na adres poszukiwany.fam@gmail.com.

- Wspólnie zbudujemy największą wystawę złożoną z 1.000 zdjęć ukazujących młodzieżowych wolontariuszy w akcji – piszą organizatorzy.

Zdjęcia można przesyłać do 25 maja. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku przez wolontariuszy ukazanych na zdjęciach.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fam.org.pl i facebookowy profil: https://www.facebook.com/fabrykaFAM. Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu  „Poszukiwany Poszukiwana” na Facebooku, aby otrzymywać aktualne informacje na temat programu. Link do wydarzenia - https://www.facebook.com/events/658209647548325/.