W sali zabaw Portu Łódź w tym tygodniu pojawiły się przyjazne dinozaury. W związku z wizytą niecodziennych gości animatorki „Juniora” zaplanowały dla maluchów szereg zabaw. Najmłodsi będą szukać ukrytych kolorowych jaj dinozaurów oraz spróbują swoich sił w konkursie na karmienie małego dinozaura. Maluchy z pewnością ucieszą się z dodatkowych niezwykłych atrakcji, np. chodzenia w wielkich łapach dinozaura czy wyścigów z dinozaurami. Każde dziecko przy pomocy opiekunek będzie mogło ponadto wykonać własnego małego dinozaura.

W kolejnym tygodniu, od 16 lipca Portu Łódź Junior zaprasza na tydzień pełen tajemnic. Na dzieci czekać będą zagadki, szyfry i łamigłówki do rozwiązania, które każdemu maluchowi pozwolą poczuć się niczym prawdziwy Sherlock Holmes. Dla odważniaków, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę, zaplanowany został konkurs w poszukiwanie zaginionego skarbu. Kto zostanie odkrywcą? Do wspólnej zabawy w gronie rówieśników zaprasza Port Łódź.

Sala zabaw czynna jest w wakacje godzinach 10.00–20.00. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.