- Jeszcze dwa dni temu przegrywaliśmy 300 do 1.500. Dziś różnica głosów wynosi już tylko 300 głosów - proszą licealistki z I Liceum Ogólnokształcącego. - Głosowanie nic nie kosztuje, nie trzeba się logować.
 
Głosować można codziennie do 14 marca.
 
Po weekendzie nasze dziweczyny wysunęły się na prowadzenie. W poniedziałek wieczorem miały 2.552 pkt, a drużyna z Łodzi 1.743.
 
 
- Mamy szansę wygrać 4.000 zł na sprzęt sportowy - informują dziewczyny.
 
Link potrzebny do głosowania: www.alwaysjakdziewczyna.pl/category/lodzkie/
 
Akcja Always #JakDziewczyna napędzana jest przez miliony dziewcząt z całego świata, dzięki którym stwierdzenie #JakDziewczyna nabiera nowego, niezwykłego znaczenia.
 
Ile razy słyszymy komentarze w stylu „to nie jest sport dla dziewczyn” albo widzimy mecze dziewczęcych drużyn rozgrywane przy w połowie pustych trybunach? Jak wpływa to na same dziewczęta i ich chęć uprawiania sportów? Dla Always – światowego lidera w kategorii produktów ochrony kobiecej, a także marki aktywnie wspierającej budowanie pewności siebie u dziewcząt – to kluczowe pytania dotyczące sportu, którego uprawianie ma ogromne i długotrwałe znaczenie w kształtowaniu charakteru, nabraniu i zachowaniu pewności siebie.