W zawodach, które odbyły się 1 i 3 kwietnia na boiskach Zespołu Szkół nr 2 i I Liceum Ogólnokształcącego, udział wzięły: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół CKR w Widzewie. Zespoły grały w dwóch grupach „każdy z każdym”.

 

Przebieg rozgrywek

 

Grupa I

Wynik

Tabela grupy I

Zespół Szkół nr 3 – I Liceum Ogólnokształcące

6:1

  1. Zespół Szkół nr 3

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

3:2

  1. Zespół Szkół CKR w Widzewie

Zespół Szkół CKR w Widzewie – I Liceum Ogólnokształcące

2:0

  1. I Liceum Ogólnokształcące

 

 

 

Grupa II

 

Tabela grupy II

Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół nr 1

3:1

  1. Zespół Szkół nr 2

Zespół Szkół nr 2 – II Liceum Ogólnokształcące

4:1

  1. Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół nr 1 – II Liceum Ogólnokształcące

3:1

  1. II Liceum Ogólnokształcące

 

PÓŁFINAŁ

Wynik

 

Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

3:0

 

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół nr 1

1:1 (karne 3:2)

 

 

 

 

FINAŁ

Wynik

mecz o III miejsce:  Zespół Szkół nr 1 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

1:0

mecz o I miejsce:    Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół nr 3

1:0

         

 

TABELA KOŃCOWA

I m.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Zespół Szkół nr 3

III m.

Zespół Szkół nr 1

IV m.

Zespół Szkół CKR w Widzewie

V-VI m.

II Liceum Ogólnokształcące

V-VI m.

I Liceum Ogólnokształcące

 

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Adam Skowronek z Zespołu Szkół nr 2.

Zwycięska drużyna pod opieką Krzysztofa Lewandowskiego zagrała w składzie: Filip Bednarski, Eryk Jach, Patryk Janczyk, Bartłomiej Jarych, Patryk Kosmala, Maksymilian Kowalski, Maciej Kozak, Klaudiusz Mazurowski, Dawid Rokuszewski, Adam Skowronek, Grzegorz Szmytka, Bartłomiej Wołynkiewicz, Kacper Wójcik.

A jak było w klasyfikacji pań?

 

Przebieg turnieju

Zespół Szkół nr 3 – II Liceum Ogólnokształcące

4:1

Zespół Szkół nr 2 – II Liceum Ogólnokształcące

1:0

Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół nr 3

4:0

 

TABELA KOŃCOWA

I m.

Zespół Szkół nr 2

II m.

II Liceum Ogólnokształcące

III m.

Zespół Szkół nr 3

 

Awans do półfinału wojewódzkiego: Zespół Szkół nr 2.

Najlepszą zawodniczką Mistrzostw Powiatu została wybrana Julia Jakóbczak z ZS nr 2.

Zwycięska drużyna pod opieką Katarzyny Rynkiewicz–Kanciak grała w składzie: Wiktoria Borowiak, Natalia Cieślak, Julia Jakóbczak, Anna Kazimierczak, Ewelina Koziara, Natalia Madaj, Aleksandra Majtyka, Natalia Małek, Izabella Moder, Weronika Nieczaj, Roksana Rózga, Aneta Szalewska.

Organizatorem mistrzostw był Młodzieżowy Dom Kultury.