W XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Klęska - powódź czy huragan straż pożarna ci pomaga” zwyciężyli:
w kategorii specjalnej -
I miejsce – Bartek Sysio – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach,
II miejsce – Łukasz Piątkowski – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach,
III miejsce – Karolina Adamek – Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Pabianicach,
IV miejsce – Magdalena Kazimierczak – Zespół Szkół Specjalnych w Konstantynowie Łódzkim,
V miejsce – Marcin Andrysiak – Zespół Szkół Specjalnych w Konstantynowie Łódzkim.
Wyróżnienia otrzymali:
Dominika Owczarek – Zespół Szkół nr 5 w Pabianicach,
Kajetan Wendler – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach,
Patrycja Gustaw – Zespół Szkół Specjalnych w Konstantynowie Łódzkim.
W kategorii 6 – 8 lat:
I miejsce – Piotr Kuśmierczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstantynowie Łódzkim,
II miejsce – Malina Kochan – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu,
III miejsce – Oliwia Nowak – Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach,
IV miejsce – Patryk Kostrzewa – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach,
V miejsce – Aleksandra Talarska – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach.
Wyróżnienie:
Anna Mądrakowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach.
W kategorii 9 - 12 lat zwyciężyli:
I miejsce – Wojciech Tarała – Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach,
II miejsce - Poliksena Stachurska – Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach,
III miejsce – Zuzia Kunicka – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach,
IV miejsce – Michalina Zbrojewska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim,
V miejsce – Anna Cłapa – Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach.
Wyróżnienia:
Patrycja Hanc – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lutomiersku,
Mateusz Fokczyński – Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach,
Jan Kisielewicz – Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach,
Katarzyna Ulańska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie gm. Lutomiersk.
Kategoria 13 – 16 lat:
I miejsce – Karolina Wutke – Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Piątkowisku,
II miejsce – Karolina Kopycka – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach,
III miejsce – Kamila Malec – Gimnazjum w Ksawerowie,
IV miejsce – Paulina Majchrzak - Gimnazjum w Ksawerowie,
V miejsce – Martyna Wdowiak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach.
Wyróżnienia:
Maciej Miłkowski - Gimnazjum w Ksawerowie,
Ewa Bolonek – Gimnazjum w Dłutowie,
Katarzyna Lisowska – Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim.