Prezentacje młodych aktorów oceniali Marcin Wartalski – aktor oraz Olga Żukowicz – dramatopisarka, producentka teatralna, reżyserka.

W kategorii klas I–III pierwsze miejsce zajęły: Maria Haupt, Lena Tomala i Natasza Szatan z SP w Pawlikowicach za recytację wiersza „Światowa krowa”. Drugie miejsce dla Nadii Felner z SP w Chechle. Dziewczynka recytowała „Entliczek, pentliczek”.

W kategorii klas IV-VI Złotą Maskę zdobyły: Zuzanna Sobala z SP 9 za „Dziada i babę”, Dobrosława Sysio z SP w Chechle („W aeroplanie”) i Oliwia Kobierska z SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim („Foka”).

1. miejsce w tej kategorii wiekowej zajęła Natalia Boruń z SP nr 2 („Ptasie radio”) i Maria Drabikowska oraz Oliwia Limiera z SP 9 („Był sobie niedźwiedź”). 2. miejsce zajął Jakub Rutkowski z SP w Chechle („Pani Twardowska”). Wyróżnienia trafiły do: Nadii Reguły z SP 14 („Zeszycik z pierwszej klasy”), Antoniny Górki z SP 5 w Konstantynowie („W warsztacie stolarskim”), Krystiana Kubika z SP 2 („O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”) i Michaliny Modrzyńskiej z SP nr 5 w Konstantynowie („Miss stonoga”).

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury.