Firma GRALA zatrudni "magazyniera" lub "Lidera magazynu" z doświadczeniem. Praca 1-zmianowa dla mężczyzn w Woli Zaradzyńskiej, poszukujemy osoby zmotoryzowane, bez nałogów, miło widziane osoby nie palące. Wyślij CV praca@grala.com.pl lub zadzwoń i umów się 693 001 780 i poznaj warunki pracy.

Zobacz jak się u Nas pracuje:

Opis stanowiska:

  • realizacja przyjęć towarów
  • odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: załadunek / rozładunek
  • odpowiednie rozmieszczenie przyjętego towaru
  • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień (paczki/palety)
  • obsługa wózka widłowego
  • wewnętrzny transport materiałów
  • realizacja zgodnie ze zleceniem wydań towarów dla klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • dbałość o powierzony towar
  • aktywne uczestnictwo w zaplanowanych inwentaryzacjach

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (nie konieczne)
  • komunikatywność
  • skrupulatność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie w pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania, programy motywacyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się polskiej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy, integracje oraz szkolenia
  • możliwość awansu

Wyślij CV praca@grala.com.pl lub zadzwoń, umów się 693 001 780 i poznaj warunki pracy.