Jesteśmy starsi od wielu sieciowych salonów jubilerskich w Polsce. Mamy największe doświadczenie, podkreślają Józefa i Henryk Raduccy właściciele salonu. Podkreślają również, że stosunki z klientem były i są zawsze bardzo ważne, podobnie jak jakość towaru. W sprzedaży oferowany jest towar najwyższej jakości od znanych firm jubilerskich i uznanych artystów plastyków w rozsądnych cenach.

Mając to na uwadze, śmiało można powiedzieć, że salon Opiume nigdy nie schodził poniżej określonego poziomu. Zawsze był i jest to wysoki poziom i odpowiednio wysoki kunszt oferowanych wyrobów jubilerskich, inny niż masowa biżuteria z sieciówek.

W Opiume, klient zawsze znajdzie bogatą ofertę biżuterii złotej, srebrnej i od artystów plastyków i na tyle różnorodną, że gusty i potrzeby każdego klienta mogą być zaspokojone w zupełności.

Wyjątkowo bogaty wybór pierścionków, w tym pierścionków zaręczynowych z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz cały wachlarz biżuterii klasycznej, jak kolczyki, łańcuszki, zawieszki prezentują się znakomicie.

Równie korzystnie prezentuje się oferta w pozostałej części, jak choćby bogata oferta naturalnych pereł i biżuterii z bursztynem oraz zegarków złotych i srebrnych z uwzględnieniem również klasycznej biżuterii dla mężczyzn.

Innym, oddzielnym segmentem w ofercie salonu są markowe kosmetyki, głównie perfumy, wody toaletowe i gotowe zestawy prezentowe.

Bardzo wygodną formą sprawienia prezentu są TALONY JUBILERSKIE, które znajdują się w ciągłej sprzedaży i w łatwy sposób są w stanie załatwić sprawę upominku czy prezentu dla każdej osoby i na każdą okoliczność.

Wszystkim prezentom, na życzenie klienta, można nadać osobisty i wyjątkowy wręcz charakter, zamawiając przy zakupie okolicznościowy grawer, i tak np. zegarek może być nie tylko ozdobą, ale również doskonałą formą podziękowania.

Aktualnie obsługa klientów w tych trudnych warunkach epidemicznych odbywa się z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa. Nie mniej jednak salon zaprasza na firmową stronę internetową, instagram lub facebook. Można również o ofercie salonu dowiedzieć się telefonicznie (tel. 42 213 11 97 i 535 293 360). Miły i kompetentny personel salonu, udzieli pełnej informacji i zrobi to z wielką przyjemnością.