Przed nami kolejne święta, a to oznacza, że stęsknione dzieciaki czekają na skromne upominki od św. Mikołaja. Dzięki Wam najmłodsi podopieczni fundacji „Pomaganie jest fajne” zostaną nimi obdarowane. 19 grudnia, o godzinie 12.00 w C.H. Echo odbędzie się podsumowanie tegorocznych akcji charytatywnych. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

O godzinie 12:30 odbędzie się wspólne „lupowanie” na żywo z „Este” – twórcą Rap Lokalu. Następnie instruktorzy Strefy Ruchu poprowadzą kurs tańca, a elfy ze Strefy Kreatywności wprowadzą Was w świąteczny klimat. Na godzinę 13.30 zaplanowano również pokaz boksu, krav magi i karate w wykonaniu zawodników Heros Team. W tym wyjątkowym dniu nie zabraknie również Hovhannesa Yazichyana. O godzinie 14.00 mistrzowie świata i Europy w wyciskaniu ciężarów na ławce zrobią pokazowy trening i zmotywują do zdrowego stylu życia. Będziecie mogli podziwiać ich medale i puchary oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Pabianice odwiedzi również aktor Jacek Rozenek, który wspiera fundację „Pomaganie jest Fajne”.

Wydarzenie poprowadzą Ewa Chylińska i Michał Leks.

Wciąż zbieramy rowery!!!

Masz w piwnicy stary, niepotrzeby dwukołowiec? Przekaż go w dobre ręce. Nieważne, czy mały, duży lub zepsuty.

Zebrany sprzęt zostanie przeserwisowany i przekazany najbardziej potrzebującym. Akcja trwa do 19 grudnia. Dla każdego kto przekaże swój rower wręczymy niespodziankę: voucher gastronomiczny do C.H. ECHO lub bilet do Kina TOMI

Rowery można przekazać:

  • C.H. ECHO administracja/ochrona tel. 500-015-590
  • Sklep Rowerowy Alpina ul. Zamkowa 44, tel. 42 215 22 44
  • Kino Teatr TOMI ul. Gdańska 4, tel. 42 215 42 69