Śnieg zasypie ekran, ciepłe rodzinne historie zaleją nam serca a czas spędzony w kinie pozwoli zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Tomi ma w repertuarze coś dla dzieci i dorosłych.

Młody renifer Alex


Ta zapierająca dech w piersiach produkcja przedstawia rok z życia renifera w Laponii. Połączenie filmu przyrodniczego z fabułą to historia, której nie da się pokochać.
Autorem obrazu jest ceniony reżyser przyrodniczych dokumentów, stały współpracownik National Geographic – Guillaume Maidatchevsky. Poprzedzony wieloletnimi przygotowaniami i badaniami „Alex” to familijna opowieść o cudzie narodzin, dorastaniu i matczynej miłości, której ciepło przezwycięży najsurowsze mrozy.

Śnieżna Paczka


To porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego
polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Animacja opowiada o Swiftym, polarnym lisie, który pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie
o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky.
Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Przy okazji, z pomocą przyjaciół, będzie walczył ze złem.

Kraina Lodu 2

Tej historii nikomu nie trzeba przedstawiać. Anna i Elza opanowały dziecięce serca za pomocą jednego przesłania - prawdziwa miłość rozkruszy nawet najzimniejszy lud. Bajkowa wariacja na temat Królowej Śniegu doczekała się kontynuacji.

Zaczarowany Las skrywa wiele tajemnic. Anna, Elza, Olaf i Kristoff wyruszają do niego po pomoc dla królestwa Arendel. Czy odkryją, skąd Elza ma swoje lodowe moce? Czy pokonają strach i lęk? Tego dowiemy się w kinach.

Bilety można kupić w kasie kina ul. Gdańska 4 lub przez internet (www.kinotomi.pl).