Minęło 11 lat od debiutu Pecadora na ekranie. Kto będzie jego przeciwnikiem tym razem? 20 lutego o godz. 19.00 w kinie Tomi będziemy mieli okazję przekonać się o tym osobiście. Twórcy przygód luchadora, Dawid Gryza i Paweł Kaczmarek szykują dla swoich fanów pokaz filmu. Póki co w wersji krótkometrażowej. Główny bohater zmierzy się z wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem- Nazi Zombie.

- Film będzie trwał około 10 minut. Rozpoczęliśmy co prawda zdjęcia do pełnego metrażu, ale zanim zakończymy nad nim pracę, postanowiliśmy przypomnieć o sobie nieco krótszą formą- mówi  Dawid Gryza.

- Wyślemy go na kilka festiwali i sprawdzimy reakcje publiczności. Bez względu jednak na to jaka ona będzie, nie wpłynie na kształt naszego pełnego dzieła- zapewnia reżyser.

Kto jest kim?

Odtwórcą głównej roli jest... Dawid Gryza, a Łukasz Badowski i Grzegorz Hille zagrali Nazi Zombie. Co udało się nam ustalić na temat fabuły? Reżyser odpowiada bardzo tajemniczo.

- Przypomina to bardziej serie krótkich form, które na przestrzeni ostatnich 10 lat umieszczaliśmy na YouTube- Pecador contra Cusano, Pecador 3D czy Pecador vs Pan Tadeusz. Nie chcemy na razie zdradzać szczegółów.

Kim jest Pecador?

To zamaskowany zapaśnik (luchador), miłośnik mocnych trunków, pięknych kobiet i sprzętów retro. Filmy z jego udziałem są nietypową rozrywką dla widzów, którzy lubią dziwne kino. A główny bohater niewątpliwie należy do dziwnych postaci. Czy nowa część nas czymś zaskoczy?

- Tym razem można liczyć na „spory rozmach”. Nie kręcimy już bowiem jedynie we wnętrzach, a wychodzimy w plener i korzystamy ze sprzętu bojowego- zdradza Gryza.

Film promuje plakat stworzony przez Łukasza Kowalczuka, autora ilustracji i komiksów.

Mała zajawka jednej z poprzednich części.