Dziś (23 czerwca) w Dzień Ojca opłaca się zajrzeć do Echo przy ul. Zamkowej. W punkcie NaPrezent.pl dostaniemy aż 20 proc. rabatu na prezenty dla ukochanego taty (męskie zegarki, biżuteria, portfele).

Zakupy w całym centrum handlowym opłacą się podwójnie, bo paragon (bez względu na wydaną kwotę) będzie też biletem wstępu na seans – pierwszego w Pabianicach kina samochodowego. To lokalne kino Tomi odpowiada za projekcję. W sobotę (27 czerwca) o godzinie 21.30 wyświetli film, wybrany w głosowaniu przez czytelników zyciepabianic.pl – „John Wick 3”. Dźwięk w swoich samochodach widzowie uzyskają dzięki falom radiowym.

Ale to nie jedyna atrakcja w ten weekend. Całą sobotę i niedzielę na parkingu Echo trwać będzie II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Zjawią się tu najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. W sobotę jemy więc od godziny 12.00 do 21.00, w niedzielę od 12.00 do 20.00. Wstęp jest bezpłatny.