Teledysk do utworu "Kapitan Mors" nakręcono na „Lewitynie”. Razem z pabianickim raperem wystąpił Wojciech Boczek pseudonim Boczo. Pewny siebie Este wchodzi do wody bez oporów. Wcześniej biega po śniegu boso, w samych bokserkach, czasem zakrywając się szlafrokiem.

- Zacząłem morsować 2 tygodnie temu. Wszedłem do zimnej wody dwa razy – mówi Krzysztof Este Łyszkowski.

Drugi raper nie miał tak łatwego zadania. W teledysku gra chłopaka, który nigdy nie morsował. I w jego przypadku była to prawda. Na koniec musiał się poświęcić i wejść do lodowatej wody.

- Było mi bardzo zimno już na samą myśl, że mam to zrobić. Nie wierzę - mówi Boczo.

W nagraniach wzięło udział 6 morsów z Pabianic.

- Przyszłyśmy tutaj we trzy. Jest to świetna alternatywa na wyjście z domu, w czasach kiedy wszystko jest pozamykane. Morsowanie przy okazji buduje naszą odporność co jest teraz najważniejsze. Bardzo polecamy – mówiły.

Nagranie trwało około półtorej godziny. Co niektórym było już naprawdę zimno.

Ciekawi efektów? Teledysk już gotowy.

Kim jest ESTE?

Krzysiek "Este" Łyszkowski jest inicjatorem charytatywnego Rap Lokalu, który ma na celu promowanie kultury hip – hopowej, odkrywanie nowych talentów, a także wspieranie osób w potrzebie. Pabianicka edycja Rap Lokalu od 2016 roku gra dla Łukasza Millera, byłego piłkarza ręcznego PABIKSU. Łukasz uległ poważnemu wypadkowi i jest sparaliżowany. Rap Lokal niejednokrotnie organizował zbiórki pieniędzy na rehabilitację pabianiczanina.