NIGHTMARE RADIO (21:15 - 22:50)

W burzliwą noc Rod prowadzi audycję radiową poświęconą przerażającym historiom. Słuchacze dzwonią do radia, opowiadając paranormalne doświadczenia. Nagle spiker odbiera telefon od dziecka, które desperacko prosi o pomoc.

BELZEBUB (23:00 - 00:55)

Agent specjalny Emanuel Ritter (Cosio) prowadzi policyjne śledztwo w sprawie serii tajemniczych zgonów z udziałem małych dzieci. Sprawa przybiera nadprzyrodzony obrót, gdy kapłan (Bell) z Watykanu łączy starożytnego demona Belzebutha z morderstwami.

MROCZNA PIEŚŃ (1:00 - 2:40)

Po śmierci syna Sophia szuka pomocy u okultysty obeznanego w pradawnych rytuałach przywołań dusz. Mężczyzna nie domyśla się prawdziwych intencji kobiety.

Bilet na maraton horrorów kosztuje 25 złotych w przedsprzedaży, a w dniu seansów 29 złotych. U nas możecie zdobyć go za darmo. Do rozdania mamy trzy podwójne wejściówki. Co trzeba zrobić?

Wysłać na naszego maila konkurs@zyciepabianic.pl hasło „maraton horrorów”. Wygrają trzy osoby, które zrobią to najszybciej. Czekamy do czwartku (22 lipca) do godziny 12.00. Zwycięzcom wyślemy wiadomość zwrotną.