Mimo że zostało jeszcze sporo czasu, warto już teraz rozejrzeć się za prezentami. Przecież nie chcesz robić tego znów na ostatnią chwilę, prawda? Zobacz jakie książkowe propozycje przygotował dla Ciebie i twoich bliskich Gandalf.com.pl!

Studentka

Najnowsza kryminalna pozycja od duetu pisarskiego Tess Gerritsen i Gary’ego Bravera. Tajemnicza śmierć młodej studentki to nowa sprawa dla detektyw Frankie Loomis. Czy policja omyłkowo wzięła ją za samobójstwo? Jakie powody ku temu miałaby zdolna i piękna, młoda dziewczyna, która właśnie dostała się na wymarzone studia doktoranckie? Przed Panią detektyw nie lada wyzwanie. Sprawdź, czy uda jej się rozwikłać tajemnicę tytułowej studentki!

Gandalf

Święto ognia

Poznaj tą wzruszającą i piękna opowieść o marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Święto ognia, polskiego autora Jakuba Małeckiego, to historia rodziny, której każdy członek na własny sposób rozlicza się z przeszłością. Ucieczką od trudnych wspomnień staje się taniec albo zwyczajne wyglądanie przez okno. Jednak nawet to, może sprawić, że przekroczymy nasze granice. Dowiedz się jaką cenę można zapłacić, gdy posunie się o krok za daleko.
Gandalf

Warkocz spleciony z kwiatów

Wzruszająca i pełna emocji najnowsza książka Agnieszki Krawczyk. Jej bohaterka- Zośka Wichocka zmaga się z problemami na każdej płaszczyźnie- próbuje dojść do siebie po wypadku i ciężko jej znaleźć swoje miejsce na świecie. Żeby przed tym uciec, zaszywa się w górskim domku swojej przyjaciółki. Tam, poznaje niezwykłych ludzi, którzy pomogą jej w odkryciu świata i samej siebie. Poznaj dalsze losy bohaterki i zobacz, jak kontakt z naturą wpłynie na jej światopogląd.
Gandalf

Pieśń o Achillesie

Światowy bestseller od Madeline Miller. Achilles- najsilniejszy i najprzystojniejszy mężczyzna greckiej mitologii, pod maską bohatera skrywa wiele ludzkich uczuć, emocji, a także pragnienie miłości i wiecznej chwały. Razem z innymi wojownikami wyrusza, aby ocalić piękną Helenę i spełnić swoje pragnienia. Nie wie jednak, że fatum, jakie nad nim ciąży, wyruszy tam razem z nim. Poznaj nową odsłonę mitu o Achillesie i dowiedz się, czy zdoła spełnić swoje marzenia, zanim doścignie go okrutny los.
Gandalf

Balwierz

To już 6. tom serii Katarzyny Bondy o przygodach psychologa śledczego- Huberta Meyera. Tym razem profiler szuka spokoju i wytchnienia po ostatnich sprawach, jednak nie dane jest mu zbyt długo odpocząć. Rozpoczyna się kolejna fala tajemniczych morderstw, której początek dało zabójstwo dziecka. Za tymi zbrodniami stoi Balwierz z Narwi. Czy Hubertowi Meyerowi uda się odkryć jego prawdziwą tożsamość i zapobiec kolejnym morderstwom? Jeśli nie znasz jeszcze serii o Hubercie Meyerze, zajrzyj na Gandalf.com.pl i nadrób zaległości!
Gandalf

 

Po więcej książkowych nowości i pomysłów prezentowych zajrzyj na Gandalf.com.pl!

KONKURS

Chcesz wygrać książkę od Gandalfa? Zadzwoń do redakcji 42 227 04 00 w piątek (5 listopada) o godzinie 12.00 - 10 pierwszych osób otrzyma od nas książkę. Kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia.