Marzec 2022 to nie tylko początek wiosny, ale i miesiąc wyjątkowych promocji i wspomnień wśród pracowników i klientów popularnego polskiego e-commerce – Gandalf.com.pl. To właśnie wtedy wspólnie świętujemy 18. urodziny, czyli wchodzimy w dorosłość! Na tę wyjątkową okazję, pozwoliliśmy sobie przedłużyć świętowanie i obchodzić urodziny…cały miesiąc!

 

Jak Gandalf.com.pl zmienił się przez 18 lat?

Sklep internetowy Gandalf.com.pl został założony w 2004 roku i choć nasz adres zmieniał się kilkukrotnie, to swoją siedzibę mamy nieprzerwanie w Łodzi. Początkowo w swojej ofercie mieliśmy jedynie książki i podręczniki, ale wraz ze wzrostem popularności i oczekiwań naszych klientów, wprowadzaliśmy, stopniowo, do oferty kolejno także inne produkty. I tak z biegiem lat nasz asortyment poszerzył się o gry planszowe, filmy, muzykę i zabawki. A od 2014 roku wprowadziliśmy do oferty także kosmetyki i perfumy. Oczywiście nadal mamy dla Was najlepsze i najciekawsze nowości książkowe i podręcznikowe (i to w najlepszych cenach) i wcale nie zwalniamy! Jesteśmy e-commercem wielobranżowym – z prawdziwego zdarzenia!

Początki Gandalf.com.pl = początki polskiego internetu

Czy pamiętacie jeszcze, jak wyglądał internet w 2004 roku? My tak! “Gandalf.com.pl pamięta właściwie sam początek polskiego internetu. Można powiedzieć, że tak naprawdę rozwijaliśmy się razem z nim. W 2004, kupno książek przez internet było czymś zupełnie wyjątkowym i wręcz luksusowym. A to właśnie my, jako jedni z pierwszych, daliśmy Wam taką możliwość” wspomina Anetta Wilczyńska, prezes Gandalf Sp. z o.o. Gandalf.com.pl był jedną z pierwszych platform e-commerce w Polsce. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez te lata, obserwując rozwój internetu i dorastając razem z nim, jest dziś bezcenne. 

Zobacz, jak zmieniła się nasza strona przez lata!

 

 

Jak będziemy świętować?

Startujemy już 28 lutego, a każdy tydzień to nowe promocje i niespodzianki. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale możecie być pewni, że znajdzie się coś i dla fanów dobrej lektury i dla miłośników wieczorów przy porządnej planszówce. A jeśli do tego lubicie czasem poukładać coś z klocków LEGO, to marzec stanie się waszym ulubionym miesiącem w całym roku kalendarzowym! Co więcej? Konkursy, wyzwania, nagrody… Śledźcie nasze media społecznościowe i stronę internetową, bo każdy tydzień marca to nowa okazja, żeby upolować coś dla siebie i najbliższych! 

 

W nasze urodziny to my rozdajemy prezenty!