Po pierwsze, świetnie sprawdzą się jako rozrywka na chłodne wieczory, a po drugie mogą być świetnym prezentem gwiazdkowym. Zobacz jakie gry przygotował dla Ciebie Gandalf.com.pl!
 

Gandalf

Azul

Poczuj się jak artysta i ułóż własną mozaikę z płytek Azulejos. W trakcie rozgrywki waszym zadaniem będzie wybranie płytek z warsztatu i ułożenie ich na ścianach budynku tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Azul to nie tylko świetna zabawa, ale i pięknie wykonane elementy gry, które docenią wszyscy fani sztuki. 

Gandalf

Kto kłamie?

Interaktywna gra od Epee, Kto kłamie? to świetny sposób na spędzenie rodzinnych wieczorów. Poczuj się jak na prawdziwym przesłuchaniu! Gra zawiera wykrywacz kłamstw, który sprawdzi, czy mówisz prawdę. Jeśli nie umiesz kłamać, to lepiej tego nie rób! Tylko wtedy, wszystkie Twoje sekrety ujrzą światło dzienne… Kto kłamie? to ogromna dawka zabawy i to nie tylko dla dzieci!

Gandalf

Zaginiona wyspa Arnak

Wciel się w rolę badacza i odkryj tajemnice wyspy Arnak. Razem ze swoją wyprawą, zbadasz szczątki dawnej cywilizacji, zbierzesz artefakty i zwiedzisz nieznane dotąd miejsca. Ale uważaj! Na wyspie czyhają na Was strażnicy, strzegący jej tajemnicy. Każdy z graczy poprowadzi własną wyprawę badawczą, ale tylko nielicznym uda się odkryć sekret wyspy Arnak i wygrać!

Gandalf

Sabotażysta

Razem z innymi graczami, wcielcie się w rolę krasnali- pracowników kopalni, poszukujących złota. Ale uważajcie! W waszych szeregach znajdują się także...sabotażyści. Ich zadaniem jest odebranie Wam całego, zebranego złota. Dlatego, zadaniem pracowników jest odkrycie tożsamości pozostałych graczy i współpraca. Nie dajcie się przechytrzyć sabotażystom! Drużyna, która zdobędzie więcej złota, wygrywa! W grze może wziąć udział nawet do 10 osób na raz, jest to więc świetny pomysł na wieczór ze znajomymi lub rodziną.

Gandalf

Word Fever

Word Fever to prawdziwa gratka dla fanów technologii. Nie znajdziecie tutaj planszy ani kostki. Podstawą gry jest sztuczna inteligencja. Ty i twoi przeciwnicy macie 12 sekund na podanie słowa pasującego do podanej przez maszynę kategorii. Gra sama ustali poziom trudności, w oparciu o Twoją wiedzę i udzielane odpowiedzi. Czy uda Ci się wygrać ze sztuczną inteligencją i pokonać resztę graczy?

 

Po więcej nowości i bestsellerów ze świata gier zajrzyj na Gandalf.com.pl. Zapraszamy!