A może ferie zimowe już od dawna Cię nie dotyczą? Obojętnie w której jesteś grupie, należy Ci się chwila wytchnienia i to najlepiej przy którejś z nowości wydawniczych od Gandalf.com.pl! Przed Tobą najnowsze i najlepsze tytuły książkowe, które podbiły nowy rok! 

Start a fire

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników historii z Wattpada. Mroczna, wciągająca powieść, napisana przez Katarzynę Barlińską, pod pseudonimem P.S. Herytiera `Pizgacz` to absolutny hit tego miesiąca. Główna bohaterka – Victoria, całe życie była raczej niewidoczną i spokojną dziewczyną. Przynajmniej do momentu aż nie trafiła na niego – tajemniczego i niebezpiecznego faworyta nielegalnych walk bokserskich. Sięgnij po Start a fire i przekonaj się, że wystarczy raz znaleźć się w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiedniej porze, żeby całe życie zmieniło się raz na zawsze…

Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie

Jeśli lubisz tematykę astrologiczną i interesujesz się gwiazdami i ich położeniem, książka Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie to pozycja w sam raz dla Ciebie. Dowiedz się, co gwiazdy mówią o Tobie i momencie Twoich narodzin, oraz jak pracować nad swoim charakterem i jego najmocniejszymi cechami. Znaki to nie tylko astronomiczna porcja wiedzy, ale i poradnik coachingowy i nauka samodoskonalenia, z wykorzystaniem astrologii dynamicznej. W każdym z nas drzemie potencjał, który teraz możesz odkryć dzięki gwiazdom!

Krew i Popiół

Jak żyć będąc wybraną przez bogów? Brzmi to, jak wyróżnienie. I tak w istocie jest. Dla Poppy oznacza to jednak nic innego, jak ciągły strach o własne życie. Jej dotychczasowe życie to ciągła samotność i konieczność ukrywania swojego oblicza pod welonem. Nie może się uczyć, czytać książek. Musi za to pilnować każdego słowa i gestu, żeby nie urazić bogów. Poppy pragnie jednak poczuć smak prawdziwego życia i dlatego co noc wykrada się z zamku i szuka wrażeń. Przy okazji znajdując także miłość. Czy uda jej się pogodzić te dwa odmienne życia, które prowadzi?

Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie

To kolejna książka z serii dla “analizujących wszystko bez końca i wysoko wrażliwych”. Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie pomoże Ci odnaleźć siebie pośród niezrozumiałych reguł, jakimi rządzi się ten świat. Jeśli czujesz, że do niego nie pasujesz albo często odczuwasz frustrację i rozdrażnienie, sięgnij po lekturę od Christel Petitcollin! Nadrób także czytelnicze zaległości, czyli poprzednie książki autorki: Jak mniej myśleć i Jak nie dać sobą manipulować!


No i pogadali. “Szkło Kontaktowe”, gdy gasną kamery

Szkło kontaktowe, popularny program na antenie TVN24, który każdego wieczoru gromadzi tysiące widzów, teraz w wydaniu książkowym! Tomasz Jachimek – znany artysta kabaretowy, poprowadził szereg rozmów z osobistościami zaangażowanymi w powstawanie i emisję programu. No i pogadali to jednak nie tylko wspomnienia dziennikarskie, to także komentarze polityczne, zabawne anegdotki i prywatne refleksje. 

 

Wejdź do świata wyjątkowych tytułów książkowych razem z Gandalf.com.pl! Jeśli jesteś ciekawy tego, co jeszcze mamy dla Ciebie, zajrzyj do działu z nowościami wydawniczymi. Udanej lektury!

 

KONKURS

Chcesz wygrać książkę od Gandalfa? Zadzwoń do redakcji 42 227 04 00 w środę (9 lutego) o godzinie 12.00 - 10 pierwszych osób otrzyma od nas książkę. Kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia.