Poprzedni seans dla pań, „Ślicznotki”, zgromadził około 160 spragnionych rozrywki kobiet. Jak opowiadały w reportażu przygotowanym przez Życie Pabianic, seans przyniósł im chwile wytchnienia w codziennej bieganinie. I pozwolił wyrwać się z domu.

Oprócz świetnego filmu, mogły liczyć na prezenty i vouchery od kilkunastu firm. Były to: Naturhouse Pabianice, Strefa Ruchu, Fabryka Wełny Hotel & Spa, Formownia, Kinads, Salon 4F/Outhorn/New Balance Brubeck C.H. ECHO, Triumph, Salon Bielizny Milena, StreetStyle - moda z charakterem, Femimed, Unikatum, EMS Dream Body - studio Pabianice, Topbilet, Ajem-stories, Off Wedding czy Aces projekt.

Nie ma jednak dnia, by do kina Tomi nie zgłaszały się kolejne, zainteresowane współpracą firmy. Niektórzy swoje stoiska wystawiają w holu.

– Żadna pani nie wychodzi z kina z pustymi rękoma i każda jest zaskoczona ilością prezentów, jakie dostała od sponsorów – mówi Jacek Chmielewski, który prowadzi kino przy ul. Gdańskiej 4 razem z tatą i bratem. – Oprócz konkursu happy seats (szczęśliwe miejsca), w którym mamy do rozdysponowania 10-15 paczek, każda pani dostaje prezent w postaci voucherów i gratisów.

Na noże. I to dosłownie

Kolejny seans z cyklu „Tomi dla kobiet” zaplanowano już 27 listopada (środa) o godz. 19.30. Obejrzymy wtedy przedpremierowo tegoroczny kryminał w reżyserii Riana Johnsona – „Na noże”. O czym opowiada film? Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley (Christopher Plummer) zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85. urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig). Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.


Koszt biletów to 21 zł normalny i 17 zł ulgowy. Film przeznaczony jest dla widzów od 15. roku życia.
 

Będzie też coś dla panów

Co jaki czas kino Tomi będzie organizować seanse dla kobiet?

– Nie ustalamy sztywnych dat, czekamy na dobry tytuł – mówi Jacek Chmielewski. – Prawdopodobnie następny seans będzie w grudniu i będzie to „Last Christmas”.

Czy kino szykuje też coś dla panów?

– Oczywiście, startujemy w styczniu „Psami 3” – zapewnia współwłaściciel kina.

 

KONKURS

DLa Czytelniczek portalu Życie Pabianic mamy do wygrania 3 podwójne zaproszenia na środowy seans "Na noże". By je zdobyć, trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaki kolejny film będzie wyswietlany w kinie przy Gdańskiej 4 w ramach cyklu "Tomi dla kobiet"? Trzy pierwsze panie, które prawidłowo odpowiedzą na to pytanie, wygrają podwójne zaproszenie. Odpowiedzi przesyłamy na maila: konkurs@zyciepabianic.pl.

Bilety wygrały: Bożena Owczarek, Dona Wnętrzak i Katarzyna Szczepaniak.