Nie jeden, a trzy filmy z serii "Obecność" będziemy mogli obejrzeć na dużym ekranie. 11 czerwca kino Tomi wyświetli dwie pierwsze części tej produkcji oraz premierową - "Na rozkaz diabła".

Bilet na maraton z Warrenami kosztuje 35 złotych.

Opisy filmów

Obecność (22:15 - 00:10)

Czas trwania: 112 min.
Produkcja: USA [2013]
Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to badacze zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostają poproszeni o pomoc przez przerażoną rodzinę mieszkającą w starym domu na uboczu. Okazuje się, że domownicy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju.

Obecność 2 (00:20 - 02:20)

Czas trwania: 134 min.
Produkcja: USA [2016]
Kolejna odsłona kultowej "Obecności" Jamesa Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

Czas trwania: 112 min.
Produkcja: USA [2021]
Opis filmu:
"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca.

Ze względu na ograniczenia w ilości widzów na sali, warto jak najszybciej kupić bilet na film. Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej na maraton. Zapraszamy do zakupu biletów przez internet oraz w kasie kina.