Po 25 latach odsiadki Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego” (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

To fabuła najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”. Zdjęcia do niego kręcone były na pofabrycznych terenach pod Warszawą. Obok Lindy i Pazury na ekranie zobaczymy też Marcina Dorocińskiego, który wcielił się w rolę Wita, przeciwnika Maurera. Plejada gwiazd w „Psach 3” poszerza się o: Sebastiana Fabijańskiego, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego, Arkadiusza Jakubika czy Dominikę Kluźniak.

Film Pasikowskiego przedpremierowo zobaczymy nocą 17 stycznia (piątek) o godz. 00.05 w kinie Tomi (ul. Gdańska 4). Bilety dostępne w przedsprzedaży: https://www.kinotomi.pl/rezerwacja/2020-Psy-3-W-imie-zasad lub w kasie kina.