Założycielami zespołu są Tomasz Stachurski (instrumenty klawiszowe) i Paweł Konrad (perkusja). Obaj pochodzą z Pabianic. W skład grupy wchodzą także Artur Iwańczyk (saksofon i wokal) oraz Emil Paszta (gitara). Panowie od lat tworzą zgrany (nie tylko muzycznie) team. Bawią z powodzeniem gości weselnych. Rozkręcają też inne imprezy na terenie naszego województwa.

Wzięli udział w programie Disco Band Weselny Show, emitowanym przez stację Polo TV. Dotarli do odcinka finałowego, pokonując po drodze dużą konkurencję. Jak im poszło? O tym dowiemy się dziś (sobota) o 17.30.

O programie 

Występują w nim najlepsze formacje weselne z całej Polski. Uczestnicy zaprezentują nie tylko muzykę weselną, ale też lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach. Uczestników oceniają: Sławomir Świerzyński (Bayer Full), Magda Narożna (Piękni i Młodzi), Kuba Urbański (Playboys) oraz Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy Vox FM. Wygrani będą mieli możliwość wystąpić na Festiwalu Weselnych Przebojów 2021 w Mrągowie, który będzie emitowany na anteneie telewizji Polsat.