Port Łódź z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej zaprasza małych kibiców do specjalnej strefy z grami w sportowym klimacie. Od 14 czerwca do 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) w atrium, obok sklepu IKEA, w godzinach 10.00–20.00 działać będzie Strefa Małego Piłkarza. Najmłodsi będą mogli zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej trambambuli. W strefie dla dzieci przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Przypomnijmy, że także na patio, w Strefie Kibica podczas meczów z udziałem reprezentacji Polski (19, 24 i 28 czerwca) zaplanowane zostały dodatkowe atrakcje dla dzieci, m.in. animacje i zabawy prowadzone przez wykwalifikowane animatorki. Dorośli kibice będą mogli obejrzeć mecz, podczas gdy ich pociechy zajęte będą zabawą z rówieśnikami.

Z okazji Mudnialu Port Łódź zaprasza też do konkursu, w którym wygrać można szaliki kibica polskiej reprezentacji. Więcej przeczytasz o tym TUTAJ