Grudzień należy do Tkalni

Od 28 listopada znów możemy robić zakupy we wszystkich sklepach Centrum Handlowego Tkalnia. Te już szykują dla swoich klientów szeroką gamę świątecznych promocji i wyprzedaży. Centrum przy ul. Grobelnej planuje też ciekawe wydarzenia, z wieloma atrakcjami dla pabianiczan. Powstał już harmonogram grudniowych atrakcji w Tkalni. Jakich?

Już w najbliższą, handlową niedzielę (6 grudnia) od godziny 12.00 do 20.00 pierwsze 120 osób, które zrobią w Tkalni zakupy za minimum 150 zł w dowolnym sklepie na terenie centrum (maksymalnie na trzech paragonach) otrzyma od Tkalni wyjątkowy worek z logo I <3 Pabianice pełen upominków Tkalni, w tym m. in. maskotkę renifera oraz mnóstwo pysznych cukierków!

Do Tkalni powróci także widowiskowy pokaz rzeźbienia figur w lodzie na żywo. W ubiegłym roku ta atrakcja zrobiła na pabianiczanach ogromne wrażenie. Już 11 grudnia (piątek) od godziny 17.00 przed wejściem od strony parkingu, Mistrzowie Świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie wyrzeźbią dla gości Tkalni lodową ławeczkę ze świętym Mikołajem, na której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

12-13 grudnia na klientów Tkalni czekać będą kolejne atrakcje. Od godziny 12.00 do 20.00, pierwsze 200 osób, które zrobią tu zakupy za minimum 150 zł (maksymalnie na 3 paragonach) otrzyma od Tkalni piękny, świąteczny kwiat doniczkowy – gwiazdę betlejemską.

Jakie byłyby nadchodzące święta, gdyby nie dać sobie szansy na pomaganie innym? Będzie ku temu okazja. Tkalnia wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje dla pabianiczan u siebie świąteczną akcję oddawania najcenniejszego leku, ratującego życie – krwi. 16 grudnia (środa) w godz. 13.00 – 16.00 na parkingu centrum handlowego stanie krwiobus PCK. Ale to nie koniec. 18 grudnia (piątek) PCK Pabianice na pasażu Tkalni zorganizuje z kolei pokazy ratownictwa medycznego, bo edukacji w kwestii ratowania życia, nigdy za wiele.

Zakupy w Tkalni opłacać będą się również w ostatni przedświąteczny weekend (19-20 grudnia). Od godziny 12.00 do 20.00 każdemu, kto zrobi w Tkalni zakupy za minimum 150 zł (maks. 3 paragony) świąteczne śnieżynki zapakują pięknie te zakupy na świąteczny prezent.

Gdzie zgłaszać się z paragonami? W każdym przypadku rejestracja paragonów odbywać się będzie przy pełnej świątecznych ozdób scenie Tkalni w pasażu handlowym. Szczegóły wszystkich promocji przedstawione są na stronie internetowej www.tkalnia.pl

W grudniu najprawdopodobniej czekają nas aż trzy handlowe niedziele (6, 13, 20 grudnia). Centrum handlowe jest zatem gotowe, bez ustanku służyć swoim klientom.

Magia świąt w sercu Pabianic

Nie tylko grudniowe atrakcje i świąteczna gorączka zakupów zapewnią pabianiczanom odpowiednie przygotowanie do Bożego Narodzenia. Ważny jest przede wszystkim nastrój, a Tkalnia wie, jak o niego zadbać. W końcu priorytetem pabianickiego centrum handlowego jest stworzenie tu ciepłej, przyjemnej atmosfery świątecznej i możliwości zrobienia bezpiecznych, spokojnych zakupów.

Na parkingu Tkalni stanęła już 10-metrowa choinka z tysiącami migoczących, ledowych diód i dużą świecącą gwiazdą na czubku. W tym roku Tkalnia będzie znacznie bardziej ozdobiona na Święta . Dobiega końca montaż wielu świecących ozdób zarówno w pasażu jak i na zewnętrznych elewacjach. Łącznie pojawi się kilkadziesiąt nowych ozdób, a blasku nadadzą dziesiątki tysięcy diód led. Na scenie pasażu stanął też piękny fotel Mikołaja otoczony choinkami, na którym można zrobić sobie zdjęcie.

Bezpieczeństwo to podstawa

Centrum przy Grobelnej ciągle troszczy się o bezpieczeństwo swoich klientów, zapewniając środki do dezynfekcji i dbając o czystość swojego pasażu i sklepów. Na terenie całego centrum handlowego obowiązuje nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Sklepy działają w reżimie sanitarnym, przestrzegając limitów klientów. W sklepach o powierzchni do 100 metrów kwadratowych przebywać może 1 osoba na 10 metrów kw., dla sklepów powyżej 100 metrów kw. obowiązuje limit 1 osoby na 15 m kw.

Zdecydowaną wygodą dla klientów w obecnej sytuacji jest również możliwość wchodzenia do aż 14 sklepów bezpośrednio z parkingu. To szybkie i bezpieczne rozwiązanie, w porównaniu do dużych galerii handlowych z wieloma kilometrami korytarzy pod jednym dachem.

Niestety, rozporządzenie nie pozwala jeszcze na otwarcie kin w tym 4-salowego kina Helios w Tkalni.

Jak czynna jest Tkalnia?

Od poniedziałku do soboty zakupy zrobimy od 9.00 do 21.00. W niedziele handlowe (6, 13 i 20 grudnia) centrum czynne jest od 9.00 do 20.00. W Wigilię Tkalnia będzie czynna od 9:00 do 14:00, a w Sylwestra od 9:00 do 17:00.