Obojętnie, czy z partnerem, czy ze znajomymi, rodziną, czy w pojedynkę (tak, to możliwe!) – zimowe wieczory sprzyjają ciekawym rozgrywkom. Oto kilka propozycji na to, jak umilić sobie ten szczególny miesiąc! Pośród naszej zróżnicowanej tematyki na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wkrocz do świata planszówek z Gandalf.com.pl!Canvas

Gratka dla prawdziwych fanów sztuki i gier planszowych. Canvas to gra powstała w wyniku inspiracji festiwalem malarskim. Zadaniem graczy jest więc rywalizacja w układaniu własnych dzieł z dostępnych w zestawie kart. Każda karta to mini dzieło sztuki, które w połączeniu z innymi kartami tworzy unikatowe obrazy. Poczuj się jak prawdziwy artysta, a przy okazji wygraj z innymi graczami! Canvas to również doznania estetyczne, ze względu na naprawdę wyjątkowe i staranne wykonanie elementów gry. 


Kaskadia

Zbuduj własny ekosystem, złożony z gór, rzek, prerii oraz określonych gatunków zwierząt. Kaskadia. Podejmuj decyzje i rozwijaj swoje środowisko, wykonując określone ruchy. Gra umożliwia zarówno rozgrywkę indywidualną, jak i rywalizację z innymi graczami, przez co otwiera przed Tobą wiele ciekawych scenariuszy i możliwości zabawy z przyrodą. 
 

Ciężarówką przez galaktykę

Wywalcz najlepsze części, zbuduj swój własny statek kosmiczny i podróżuj nim po całej galaktyce. Czekają na Ciebie różne przeciwności, od ataku piratów, łowców niewolników czy deszczu meteorów. Ciężarówką przez galaktykę to remake popularnej gry z 2014 roku o tym samym tytule. Czy uda Ci się przeprowadzić statek przez całą podróż bez żadnych uszkodzeń? To mało prawdopodobne, ale może właśnie Tobie się uda!


Brass: Birmingham

Remake popularnej planszówki z 2007 roku, poszerzony o dodatkową fazę gry i nowe możliwości rozgrywki.  Wciel się w rolę przedsiębiorcy i wyprzedź swoich biznesowych rywali. Rozwijaj swoje imperium, zdobądź najlepsze surowce i kontrakty, pozostawiając innych daleko w tyle. Dokonuj transakcji, tylko nie przesadź z żądzą szybkiego zysk, bo zostaniesz na lodzie! Brass: Birmingham dodatkowo zapewnia ogromne doznania wizualne w stylu industrialnym. 
Wyspa dinozaurów

Zabaw się w szalonego naukowca i stwórz swój własny Park Jurajski! Zbieraj DNA pradawnych istot i otwórz własny park – koniecznie ciekawszy i bardziej okazały niż parki Twoich rywali. Pamiętaj jednak, że te stworzenia także chcą zakosztować trochę wolności, dlatego przestrzegaj zasad bezpieczeństwa! Potem czeka Cię już tylko upragniona emerytura. Pod warunkiem, że wszystko pójdzie po Twojej myśli… Wyspa dinozaurów to wspaniała rozrywka dla fanów dinozaurów i rywalizacji!


 

Wejdź do świata gier planszowych razem z Gandalf.com.pl i spędź niezapomniane wieczory w gronie przyjaciół i rodziny. Nie lubisz rywalizacji? Część gier możesz rozegrać także solo! Zajrzyj do działu gier planszowych po więcej tytułów!