Tym razem główną nagrodą, którą można zdobyć w zabawie, jest metamorfoza wybranego wnętrza w mieszkaniu, przeprowadzona przez dekoratorów IKEA. Zwycięzca loterii na odmianę wybranego przez siebie pomieszczenia będzie mógł przeznaczyć kwotę 25.000 zł (20.000 zł na asortyment i 5.000 zł na transport, montaż, itp.). W loterii wylosowani zostaną też laureaci drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają vouchery do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 2.000 zł i 1.000 zł. Każdego dnia trwania zabawy wygrać będzie można też upominki przyznawane od ręki. Na szczęśliwców czekają m.in. vouchery na zakupy do sklepu IKEA, karty podarunkowe do Portu Łódź czy zaproszenia na hot-dogi.

Jak gramy? Aby wziąć udział w loterii, należy w dniach 5-28 października (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) zrobić zakupy w sklepach Portu Łódź za minimum 100 zł, a następnie udać się z paragonem do jednego z dwóch punktów loteryjnych - zlokalizowanych w atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin.

Udział w zabawie można brać wielokrotnie, jednak pamiętajmy, że jeden paragon upoważnia do odbioru maksymalnie 6 kuponów. Co dalej? Wypełniamy kupon, który wręczy nam hostessa, wrzucamy go do urny i mocno trzymamy kciuki za wygarną podczas finału!

Ale to jeszcze nie koniec. Przy punktach loteryjnych usytuowane zostaną także specjalne koła fortuny. Po wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego zakręćmy kołem. Nagrody natychmiastowe, wydawane od razu przez hostessy, czekają na zwycięzców.

Na wielki finał loterii, podczas którego wylosowane zostaną trzy główne nagrody, Port Łódź zaprasza do atrium 28 października o godzinie 17.00.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.portlodz.pl