22 października w Pabianicach odbędą się inspirujące warsztaty dla kobiet w ramach ogólnopolskiego programu „Sukces TO JA”.

Czego można się na nich nauczyć? 

- Jak radzić sobie z życiowymi kryzysami, czy można stać się mówcą doskonałym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i stworzyć profesjonalny wizerunek na rozmowie rekrutacyjnej - wymieniają organizatorzy. 

Wśród prowadzących znalazły się kobiety, które są szefowymi dużych firm, założyły niecodzienny biznes lub odniosły sukces zawodowy. Teraz chcą podzielić się swoimi kompetencjami, a także doświadczeniem sukcesów i porażek, o których nie wstydzą się mówić. Pojawi się też przedstawiciel banku BGŻ BNP Paribas. Poprowadzi warsztaty o finansowaniu startujących firm.

Co najważniejsze dla początkujących biznesmenek, udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej.

- Program Sukces TO JA powstał z myślą o kobietach, które chcą zmiany w swoim życiu, ale potrzebują pomocy w realizacji tych planów. Chcemy dać im możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami, którzy pomogą im rozwinąć skrzydła kariery zawodowej. Wierzymy, że lokalne warsztaty dostarczą im nie tylko niezbędnej wiedzy, ale także dodadzą energii, motywacji oraz odwagi do działania - mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Spotkanie odbędzie się 22 października w Fabryce Wełny (ul. Grobelna 4). Początek o godz. 17.00.