Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli grać na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia (Barbara Kurdej-Szatan), Bartek (Antoni Królikowski) i Cezary (Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

To fabuła nowej polskiej komedii „Swingersi”, którą możemy oglądać w kinie Tomi (ul. Gdańska 4). Film zostanie wyświetlony również na specjalnym pokazie w ramach cyklu „Tomi dla kobiet” w czwartek, 12 marca o godz. 20.00.

Od godz. 18.00 do dyspozycji pań będzie barman, a od 19.00 czekać na nie będą niespodzianki przygotowane przez partnerów wydarzenia. Są nimi: Fabryka Wełny Hotel & Spa, Formownia, Tkalnia SPA & Wellness, EMS Dream Body - studio Pabianice, StreetStyle - moda z charakterem, Optyka Bogusławscy Pabianice, Prosper Ręczna Auto-Myjnia Pabianice, Klub Bilardowy Mariańska, Events4all.

Po filmie Hallo Taxi Pabianice rozwiezie kobiety do domu 10 procent taniej.

Bilety na "Swingersów" można kupić TUTAJ.