Cykl ten powraca po długiej przerwie z nową formułą, nagrodami, niespodziankami i nowymi partnerami.

Najbliższy „babski„ seans odbędzie się 6 października o godzinie 19.00. Czytelniczki Życia Pabianic zdecydowały w naszej sondzie, że chcą obejrzeć komedię „Teściowie” (do wyboru były także „Zupa nic” oraz „Czarna owca”)

O czym jest film?

„Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamienią się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary”.

- Rozpoczęliśmy współpracę z fundacją Pomaganie jest fajne. Od tej pory z każdego biletu zakupionego na kino kobiet przeznaczamy złotówkę na tą fundację – wyjaśnia Jacek Chmielewski, współwłaściciel kina. - Bilety są w cenie 23 zł.

Bilety na to wydarzenie dostępne są TUTAJ lub w kasie kina Tomi. 

UWAGA! KONKURS

Do wygrania mamy 8 pojedynczych biletów na seans w ramach kina dla kobiet w Tomi. Drogie Czytelniczki, napiszcie do nas, jak wyobrażacie sobie idealnych teściów. Na odpowiedzi czekamy do jutra (wtorek) do godziny 12.00, pod adresem mailowym : konkurs@zyciepabianic.pl. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo.