"Przerażający maraton filmowy" odbędzie się 12 czerwca o godz. 19.00. Bilety na maraton są w cenie 30 zł, zniżka na zakupy w bufecie 15%, wyświetlone zostaną 3 filmy. Co zobaczymy?

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" godz. 19:00

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? 

"Countdown" godz. 21:00
Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji... dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?


 

"Małgosia i Jaś" godz. 22:45
Dawno, dawno temu w odległej baśniowej krainie… nic nie przypomina bajki. Wszechobecny głód i brak pracy zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…

 

Uwaga, konkurs!

Dla czytelników mamy 3 pojedyncze wejściówki na maraton. Chcesz jedną dla siebie? Wyśpij e-mail z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego lubię straszne filmy?”.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@zyciepabianic.pl  do jutra (czwartek) do godziny 14.00.