Frekwencja na poprzedniej edycji cyklu dla pań, podczas którego wyświetlono film  "Bo we mnie jest seks", pobiła wszystkie dotychczasowe.

Tym razem kino Tomi zaprasza na film inspirowany szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Tomi dla Kobiet

„Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. „Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana – czego więcej można chcieć?” – pisał Michael Gross („Model”) o książce, na której oparto scenariusz filmu. „The Wall Street Journal” podkreślał: „To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy”.

W rolach głównych występują laureaci Oscarów i aktorzy nominowani do tej nagrody: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma).

Kto pierwszy, ten… idzie za darmo do kina

Dla trzech osób, które jako pierwsze napiszą do nas maila z hasłem „GUCCI”, wraz z kinem Tomi przygotowaliśmy darmowe bilety na seans. Wiadomości przysyłajcie na adres mailowy konkurs@zyciepabianic.pl do środy 1 grudnia (do godziny 12.00). Skontaktujemy się z wybranymi osobami.