Po 25 latach odsiadki Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na niego czeka? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego” (Cezary Pazura).

To fabuła najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”. Zdjęcia do niego kręcone były na pofabrycznych terenach pod Warszawą. Obok Lindy i Pazury na ekranie zobaczymy też Marcina Dorocińskiego, który wcielił się w rolę Wita, przeciwnika Maurera. Plejada gwiazd w „Psach 3” poszerza się o: Sebastiana Fabijańskiego, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego, Arkadiusza Jakubika czy Dominikę Kluźniak.

Kiedy film Pasikowskiego grają w kinie Tomi (ul. Gdańska 4)? Zerknijcie w repertuar.

Uwaga, „Psy 3” będą wyświetlane również w ramach nowego cyklu „Tomi dla mężczyzn”. Będzie to w czwartek, 23 stycznia o godz. 20.30.

- Tego wieczoru dajemy panom do wyboru dwie pozycje - wspomniane „Psy 3” oraz inną polską produkcję - „Jak zostałem gangsterem” - wyjaśnia Jacek Chmielewski z kina Tomi.

Ten drugi to polski film sensacyjny w reżyserii Macieja Kawulskiego, opowiadający historię „najniebezpieczniejszego gangstera w Polsce” (w tej roli Marcin Kowalczyk). Zdaniem twórców, oparta na faktach historia bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiozów. W filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” grają również: Natalia Siwiec, Natalia Szroeder, Tomasz Włosok, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

„Jak zostałem gangsterem” w ramach „Tomi dla mężczyzn” zostanie pokazany 23 stycznia o godz. 21.00.

Bilet na jeden z tych dwóch filmów kosztuje 22 zł.

- Wyjątkowo, na ten event wstęp na sale kinowe będzie możliwy z alkoholem - dodaje Chmielewski. - Dlatego wstęp tylko dla osób 18 plus.

Podobnie jak cykl „Tomi dla kobiet” i w „Tomi dla mężczyzn” nie zabraknie atrakcyjnych prezentów od partnerów akcji, dlatego warto przyjść na Gdańską 4 wcześniej, już od 19.30. Wiadomo, że odpowiedzialnymi za atrakcje dla panów zostali: myjnia samochodowa Prosper Ręczna Auto-Myjnia Pabianice, pizzeria Quattro i klub bilardowy Mariańska.

Bilety na „męskie filmy” są dostępne TUTAJ.

Uwaga!

Dla czytelników portalu Życie Pabianic mamy jedno podwójne zaproszenie na „Tomi dla mężczyzn”. Zdobędzie je pan, który jako pierwszy wyśle prawidłową odpowiedź na pytanie: Która pizzeria jest partnerem TDM? Odpowiedzi prosimy przesyłać e-mailowo na adres: konkurs@zyciepabianic.pl.

Przy odpowiedzi prosimy o podanie imienia i nazwiska.

Jako pierwszy prawidłową odpowiedź przesłał Przemysław Jajeśniak.