Prawda jest taka, że planszówki są dobre na każdą okazję – jako prezent na urodziny, propozycja spędzania rodzinnego czasu, rozrywka na domówce, a nawet… w trakcie wyjścia do baru z przyjaciółmi ze studiów.

Gra Dobble Pixar – Rebel

Nowość od Rebela to klasyczna gra Dobble* w zupełnie nowej odsłonie – z ulubionymi postaciami bajek Pixara! Kultowe postaci z takich animacji jak Toy Story, Merida Waleczna, Iniemamocni, Potwory i Spółka staną się towarzyszami ulubionej rozgrywki. Dobble to idealny pomysł na ćwiczenie refleksu i spostrzegawczości, a gra sprawdzi się zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy odnaleźć wspólny symbol na dwóch kartach – swojej i tej wyłożonej na środku stołu. Dwie karty łączy jeden symbol. Kto pierwszy, ten lepszy!

*W ofercie sklepu internetowego Gandalf.com.pl znajdziemy grę Dobble w różnych odsłonach. 

Gry planszowe

Gra Ryby mają głos – Granna

Niezwykła gra od Wydawnictwa Granna to idealny sposób na spełnienie marzeń o akwarium wypełnionym kolorowymi rybkami. Gra Ryby mają głos to prosta rozgrywka karciana, w której trakcie gracze zbierają rybki określonego typu i zdobywają punkty. W poszczególnych turach gier uczestnicy oddzielają rozłożone na stole karty, a z utworzonych zestawów wybierają rybki do akwarium. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej punktów.

Gry planszowe

Gra Projekt L – Rebel

Logiczna gra od Rebela zachwyca prostotą elementów i zasad, a także grafiką niczym z Tetrisa. Nie daj się zwieść, ponieważ w trakcie gry w Projekt L czekają na Ciebie kolejne łamigówki, mające poszerzyć pulę dostępnych elementów oraz przygotować Cię do kolejnych etapów gry. Od graczy wymaga się przemyślanych decyzji, wyobraźni przestrzennej i umiejętności planowania. Twoim zadaniem jest zdobycie dużej ilości jak najlepiej punktowanych elementów. Rozsądnie dobieraj puzzle o różnych kształtach, a zapełnisz puste miejsca w łamigłówkach. 

Gry planszowe

Gra Tajniacy Disney Rebel

Jedna z najpopularniejszych gier imprezowych już teraz w wersji dla najmłodszych! Gra Tajniacy Disney opiera się na skojarzeniach. Dwie drużyny. Rywalizacja. Próba odgadnięcia zestawu haseł. W trakcie rozgrywki słowa ukryte są na planszy pod obrazkami i wieloznacznymi wyrazami. Ponieważ kapitanowie drużyn wiedzą, które hasła są przypisane do ich drużyn, muszą nakierować swoich kompanów na odpowiednie karty. Chcesz nauczyć swoje dziecko abstrakcyjnego myślenia oraz konstruktywnej dyskusji, a jednocześnie spędzić przyjemny czas w gronie najbliższych? Tajniacy Disney to idealni towarzysze do tej przygody.

Gry planszowe

Gra X-Men: Bunt mutantów – Rebel

Gra przygodowo-kooperacyjna X-Men: Bunt mutantów stawia na współpracę między graczami, wcielającymi się w bohaterów serii X-Men. Już wiesz, kim chcesz być? Wolverinem czy Gambitem? Gracze wybierają jedną z ośmiu dostępnych intryg, a następnie ruszają razem wykonywać misje w różnych zakątkach świata. Waszym zadaniem jest pokrzyżowanie planów złoczyńców i doprowadzenie do konfrontacji. Różnorodność misji wpływa na regrywalność, co oznacza, że gra się nie nudzi, a wręcz nieustannie stawia nowe wyzwania. 

Gry planszowe

Więcej nowości i bestsellerów planszowych na stronie Gandalf.com.pl.