We wtorek, 9 lipca o godz. 21.30 będzie to film dla widzów od 18. roku życia pt. „Masz na imię Justine”. To dramat obyczajowy z 2005 roku, produkcji polsko-luksemburskiej. Opowiada historię Marioli (Anna Cieślak), którą jej chłopak sprzedaje do domu publicznego w Berlinie.

W piątek, 12 lipca o godz. 21.30 czeka nas superprodukcja „Mad Max 2 – wojownik szos” (1981 r.). Młody Mel Gibson rozprawia się z bandytami atakującymi jedną z australijskich osad. Jak twierdzą krytycy filmowi: „nakręcony w 1979 roku „Mad Max” pomimo skromnego nakładu środków okazał się kamieniem milowym nowożytnego kina akcji. Zrealizowana zaledwie dwa lata później kontynuacja pod tytułem „Wojownik szos” rozsadzała już ramy tego gatunku, proponując dynamiczne widowisko science fiction, które na całe lata miało okazać się wzorcem dla posępnych wizji świata przyszłości”.

Z kolei w sobotę, 13 lipca o godz. 21.30 klasyka kina wszech czasów - „Milczenie owiec” (18+). Tego thrillera z rewelacyjnymi rolami Anthony’ego Hopkinsa i Jodie Foster nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Wstęp na wszystkie seanse jest wolny.