Razem z I Love Rolki - Łódź zaprasza na spotkanie z duetem profesjonalnych instruktorów sportów wrotkarskich prosto ze stolicy. Patryk „Kyrtap” Przyczyna i Tomasz „Atomek” Karwowski w pierwszą niedzielę sierpnia udowodnią nam, że rolki dają się pokochać!
„Zarażam miłością do rolek. Skutecznie” - pisze o sobie Patryk, instruktor w Kyrtap Rolki, facet o niebanalnym poczuciu humoru - ostry jak skalpel, który z każdej rolkowej niedojdy wykroi skatera jak się patrzy!
Tomek z kolei, to szalony i spontaniczny inicjator projektu „Atomowe Role”, dla którego najcenniejszą nagrodą jest uśmiech dzieciaków, zadowolonych z jego zajęć. Dzięki niemu nasi milusińscy na pewno nie będą się nudzić, a jazda na rolkach stanie się dla nich najlepszą alternatywą na spędzanie wolnego czasu.
Na rolkarskich warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważny jest poziom, na jakim jeździcie, będzie coś zarówno dla amatorów jak i tych bardziej zaawansowanych.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie kasku. Mile widziane są również ochraniacze. Za odpowiednie przygotowanie dzieci do warsztatów, a co za tym idzie - ich bezpieczeństwo - odpowiedzialni są rodzice. Dzieci powinny posiadać kaski oraz ochraniacze na kolana, łokcie oraz nadgarstki.
Warsztaty zaplanowano w niedzielę, 4 sierpnia w godz. 16.00-19.00 na dużym rynku (ul. Moniuszki 40/42).