Umów się na bezpłatną konsultację. Zrób coś dla siebie już dziś. Wraz z MZ Personal Training Studio tworzymy miejsce przeznaczone do Twoich potrzeb – PROGYM 1.0.

Już 15 września w Pabianicach otwiera się nowa siłownia PROGYM1.0. Na ulicy Piłsudskiego 13/15 obok studia treningów personalnych MZ będziemy mieć możliwość zrobienia treningu na nowiutkich profesjonalnych maszynach, uczestniczenia w szerokiej gamie zajęć fitness czy skorzystania z treningów personalnych. Na powierzchni ponad 350 m kw. znajdziemy strefę cardio, strefę z maszynami do ćwiczeń na każdą partię mięśni, strefę wolnych ciężarów, salę funkcjonalną, wyposażoną w sprzęt i akcesoria fitness. W ofercie zajęć fitness znajdziemy zajęcia siłowe i spalające, wzmacniające oraz rozciągające. Dla osób ceniących sobie większą prywatność istnieje możliwość trenowania na oddzielnej, w pełni wyposażonej sali do treningów personalnych, w której znajduje się tylko podopieczny z trenerem. W strefie relaksu znajdziecie państwo saunę, masaże, zabiegi na ciało, a wkrótce również solarium. Dużym ułatwieniem dla ćwiczących rodziców jest Kids Room, gdzie bezpiecznie będzie można zostawić dzieci na czas trwania treningu.

Trening przed pracą? Jak najbardziej :)  PROGYM1.0 będzie otwarte od poniedziałku do piątku od 6 do 23. W soboty ćwiczyć będziemy między 8 a 18, a w niedziele 9-14. Osoby początkujące będą mogły skorzystać z porad trenerów personalnych czy treningów wprowadzających, które pomogą poznać siłownię oraz działanie poszczególnych urządzeń. W ofercie klubu znajdziemy zdrowe przekąski, shake'i białkowe oraz suplementy diety, dzięki którym dieta nie będzie taka straszna. Od samego startu będą honorowane systemy MultiSport Plus, FitProfit oraz OK System. Od 1 października również MutliSport classic oraz BeActive. Różnorodny grafik zajęć grupowych umożliwia każdemu dobór ulubionej formy wysiłku. Zdecydowanie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowa siłownia nie będzie wymagała od nas podpisywania długoterminowych umów, co gwarantuje dużą niezależność. Parking z nielimitowaną ilością miejsc oraz atrakcyjne ceny karnetów zachęcają do odwiedzin tego miejsca. PROGYM1.0 to miejsce z prawdziwego zdarzenia, którego dotąd w Pabianicach nie było. Grafik zajęć oraz aktualne promocje znajdziecie na

fanpage'u : https://www.facebook.com/pg/progym1.0/posts/?ref=page_internal .

Stronie internetowej:

www.progym-fitness.pl

Zapraszamy 15 września do wspólnej zabawy. Atrakcje dla dzieci, foodtruck, zawody z nagrodami oraz karnety open ukryte w losach.

Zapraszamy na nasze drzwi otwarte 15-23 września - wstęp na zajęcia fitness oraz siłownie jest wolny. Przyjdź, sprawdź nas :)


 

PROGYM1.0

ul. Piłsudskiego 13/15

Pabianice

 

godziny otwarcia:

pon. – pt. godz. od 6.00 do 23.00

sobota godz. od 8.00 do 18.00

niedziela godz. od 9.00 do 14.00


 

kontakt:

tel. 515 865 886

email: mzpersonalstudio1@gmail.com